Ferguson Ariva 203

Ariva 203 je  jednotunerový FULL HD digitálny satelitný prijímač, ktorý poskytuje dokonalý zvuk a  dokonalý obraz v HD a SD rozlíšení.  O výkon prijímača sa stará procesor o frekvencii 600Mhz doplnený o operačnú pamäť 128MB DDRII. Prijímač pracuje na firemnom uzavretom softvéri.

ariva203-front

Pre zobrazovanie informácii má prijímač na prednom paneli zabudovaný 4-miestný numerický 7-segmentový displej zobrazujúci čas, alebo číslo programu. Na prednom paneli nájdete aj ovládacie tlačidla prijímača.

ariva_203-image-net

Pre dekódovanie má prijímač zabudovanú na zadnom paneli jednu univerzálnu čítačku kariet a jeden CI slot pre vloženie dekódovacieho CI modulu., Po našej softvérovej úprave je možné použiť v čítačke kariet karty Skylink a Freesat ICE aj čisté karty Irdeto – 100% funkčnosť nie je garantovaná. Karty Skylink Standard HD M7 čítačka kariet nečíta! Prijímač Ariva 203 môžete prevádzkovať aj s kartou Skylink Irdeto Standart M7 musíte ju mať však vloženú v Skylink ready Irdeto module a ten musí byť vložený spolu s kartou do CI slotu prijímača Ariva 203.

ariva_203-back-net

Cez USB je možné nahrávať / timeshift a prehrávať hudbu (MP3, OGG, FLAC), filmy (MKV, AVI, Xvid) a prezerať obrázky (JPEG, BMP). Prijímač umožňuje pri nahrávaní nekódovaného programu prepnúť na iný kódovaný program, vysielaný na rovnakom transpondéri. 
ali_black_osd_2

Okrem prehrávania multimédií môžete po pripojení prijímača ku internetu LAN káblom, alebo ku wifi pomocou wifi USB adaptéra môžete využívať internetové aplikácie ako: počasie, youtube, youporn, webTV, picasa, IPTV google maps a ďalšie.

ali_black_osd_3

Prijímač podporuje USB adaptéry WiFi 802.11b / g / n založený na RT5370 chipsete, dostupné ako samostatné príslušenstvo.

recomended_wifi_dongle

Kúpiť wifi USB s Anténkou Vstup do e-shopu   Kúpiť wifi USB adaptér Vstup do e-shopu

Prostredníctvom Android aplikácie Small2Big screen môžete streamovať TV vysielanie do Android zariadenia s nainštalovanou Big2Small aplikáciou ktorú nájdete na inštaláciu v markete GooglePlay..

rcu_ali_mobile

Prijímač je možné ovládať diaľkovým ovládaním, ale aj pomocou ľubovoľného zariadenia založené na  OS Android alebo iOS prostredníctvom bezplatnej aplikácie: Ariva STBRemote.

Prijímač má dve nové funkcie Small2Big a Big2Small . Funkcie sú dostupné pre zariadenia so systémom Android. Small2Big umožňuje zobrazenie multimediálneho obsahu ako sú videá , fotografie z telefónu alebo tabletu na obrazovke televízora .

picture-big2small-ariva203-net

Big2Small umožňuje streamovanie televíznych programov z prijímača do vášho mobilného telefónu alebo tabletu. Prijímač možno tiež ovládať mobilným telefónom alebo tabletom pomocou aplikácie Ariva STBRemote . Aplikácia je vytvorená pre systém Android , iPhone a iPad . Aplikáciu je možné stiahnuť pre Android na Google play a pre iPhone / iPad na app store .

picture-small2big-ariva_203-net

Kúpiť Arivu 203 Vstup do e-shopu Kúpiť CI modul Vstup do e-shopu

Vlastnosti a parametre prijímača Ferguson Ariva 203 :

     Tuner DVB-S/S2
     Univerzálna čítačka kariet
     1x CI modul
     2x USB 2.0 port (jeden na prednom paneli, druhý na zadnom paneli)
     HDMI s HDCP
     LAN (RJ45)
     RS-232 dátový port
     1x scart (TV)
     Koaxiálny digitálny výstup
     sieťový vypínač
     Upscaling PAL do rozlíšenia 720p alebo 1080p
     Podpora rozlíšenia až 1080p
     Časovač až pre 32 udalostí
     Viacjazyčné menu vrátane češtiny a slovenčiny
     české a slovenské EPG
     teletext
     podpora titulkov
     Favoritné skupiny TV a Rádio kanálov
     Podpora DiSEqC 1.0, 1.2, USALS
     rodičovský zámok
     funkcia TimeShift
     Spotreba v stand-by <1W
     Spotreba max 30W
     Napájanie AC 175 ~ 250V, 50Hz / 60Hz
     Rozmery 260 x 45 x 155 mm
     Hmotnosť cca 1,4 kg

ariva_103_zlacza
     Balenie obsahuje:
     prijímač Ariva 203
     diaľkové ovládanie RCU 540 vrátane batérií
     návod na použitie

ariva_203-box-net