Ferguson ARIVA 103

Ariva 103 je  jednotunerový FULL HD digitálny satelitný prijímač, ktorý poskytuje dokonalý zvuk a  dokonalý obraz v HD a SD rozlíšení.  O výkon prijímača sa stará procesor o frekvencii 600Mhz doplnený o operačnú pamäť 128MB DDRII. Prijímač pracuje na firemnom uzavretom softvéri.

ariva_103-1

Pre zobrazovanie informácii má prijímač na prednom paneli zabudovaný 4-miestný numerický 7-segmentový displej zobrazujúci čas, alebo číslo programu. Na prednom paneli nájdete aj ovládacie tlačidla prijímača.

Pre dekódovanie má prijímač zabudovanú jednu univerzálnu čítačku kariet, po našej softvérovej úprave je možné použiť karty Skylink a Freesat ICE aj čisté karty Irdeto – 100% funkčnosť nie je garantovaná. Karty Skylink Standard HD M7 prijímač nečíta!

ariva_103_open

Prijímač má podporu príjmu z viacerých družíc a to cez protokoly DiSEqC 1.0, DiSEqC 1.1 a pre motor má k dispozícii protokoly DiSEqC 1.2 a USALS. Taktiež podporuje aj funkciu UNICABLE LNB. Cez USB je možné nahrávať / timeshift a prehrávať hudbu (MP3, OGG, FLAC), filmy (MKV, AVI, Xvid) a prezerať obrázky (JPEG, BMP). Prijímač umožňuje pri nahrávaní nekódovaného programu prepnúť na iný kódovaný program, vysielaný na rovnakom transpondéri. Nahrávky sa ukladajú v dekódovanom tvare a je možné ich prehrať v PC.

ariva_103-2

Cez USB je možné nahrávať / timeshift a prehrávať hudbu (MP3, OGG, FLAC), filmy (MKV, AVI, Xvid) a prezerať obrázky (JPEG, BMP). Prijímač umožňuje pri nahrávaní nekódovaného programu prepnúť na iný kódovaný program, vysielaný na rovnakom transpondéri. 

ali_black_osd_2

Okrem prehrávania multimédií môžete po pripojení prijímača ku internetu LAN káblom, alebo ku wifi pomocou wifi USB adaptéra môžete využívať internetové aplikácie ako: počasie, youtube, youporn, webTV, picasa, IPTV google maps a ďalšie.

Prijímač podporuje USB adaptéry WiFi 802.11b / g / n založený na RT5370 chipsete, dostupné ako samostatné príslušenstvo.

Kúpiť wifi USB s Anténkou Vstup do e-shopu   Kúpiť wifi USB adaptér Vstup do e-shopu

recomended_wifi_dongle

Prostredníctvom Android aplikácie Small2Big screen môžete streamovať TV vysielanie do Android zariadenia s nainštalovanou Big2Small aplikáciou ktorú nájdete na inštaláciu v markete GooglePlay..

rcu_ali_mobile

Prijímač je možné ovládať diaľkovým ovládaním, ale aj pomocou ľubovoľného zariadenia založené na  OS Android alebo iOS prostredníctvom bezplatnej aplikácie: Ariva STBRemote.

Prijímač má dve nové funkcie Small2Big a Big2Small . Funkcie sú dostupné pre zariadenia so systémom Android. Small2Big umožňuje zobrazenie multimediálneho obsahu ako sú videá , fotografie z telefónu alebo tabletu na obrazovke televízora .

picture-small2big-net
Big2Small umožňuje streamovanie televíznych programov z prijímača do vášho mobilného telefónu alebo tabletu. Prijímač možno tiež ovládať mobilným telefónom alebo tabletom pomocou aplikácie Ariva STBRemote . Aplikácia je vytvorená pre systém Android , iPhone a iPad . Aplikáciu je možné stiahnuť pre Android na Google play a pre iPhone / iPad na app store .

picture-big2small-net

Kúpiť Arivu 103 Vstup do e-shopu

ariva_103_zlacza

Vlastnosti a parametre prijímača Ferguson Ariva 103 :

tuner DVB-S/S2
Univerzálna čítačka kariet
2x USB 2.0 port ( jeden na prednom paneli , druhý na zadnom paneli )
HDMI s HDCP
LAN ( RJ45 )
RS – 232 dátový port
1x scart ( TV )
Koaxiálny digitálny výstup
sieťový vypínač
Upscaling PAL do rozlíšenia 720p alebo 1080p
Podpora rozlíšenia až 1080p
Časovač až pre 32 udalostí
Viacjazyčné menu vrátane češtiny a slovenčiny
české a slovenské EPG
teletext
podpora titulkov
Favoritné skupiny TV a Rádio kanálov
Podpora DiSEqC 1.0 , 1.2 , USALS
rodičovský zámok
funkcia TimeShift
Spotreba v stand – by < 1W
Spotreba max 30W
Napájanie AC 175 ~ 250V , 50Hz / 60Hz
Rozmery 220 x 45 x 155 mm
Hmotnosť cca 0,7 kg
Balenie obsahuje :
prijímač Ariva 103
diaľkové ovládanie RCU 540 vrátane batérií
návod na použitie

ariva_103-box