Ferguson ARIVA 103 Mini

Ariva 103mini je najmenší FULL HD satelitný prijímač s čítačkou dekódovacích kariet. Jedná sa o jednotunerový FULL HD digitálny satelitný prijímač, ktorý poskytuje dokonalý zvuk a  dokonalý obraz v HD a SD rozlíšení. Ideálne riešenie pre každého, kto má veľkú TV na malom priestore.  O výkon prijímača sa stará procesor o frekvencii 600Mhz doplnený o operačnú pamäť DDRII. Prijímač pracuje na firemnom uzavretom softvéri.

ariva_103mini-2

Prijímač Ariva 103mini je dosť malý a môže byť skrytý za televíziu. Ferguson je vybavený jednou univerzálnou čítačkou kariet, po našej softvérovej úprave je možné použiť karty Skylink a Freesat ICE aj čisté karty Irdeto – 100% funkčnosť nie je garantovaná. Karty Skylink Standard HD M7 prijímač nečíta!

ariva_103mini-foto2-net

Prijímač má podporu príjmu z viacerých družíc a to cez protokoly DiSEqC 1.0, DiSEqC 1.1 a pre motor má k dispozícii protokoly DiSEqC 1.2 a USALS. Taktiež podporuje aj funkciu UNICABLE LNB.

ariva_103mini-foto4-net

Cez USB je možné nahrávať / timeshift a prehrávať hudbu (MP3, OGG, FLAC), filmy (MKV, AVI, Xvid) a prezerať obrázky (JPEG, BMP). Prijímač umožňuje pri nahrávaní nekódovaného programu prepnúť na iný kódovaný program, vysielaný na rovnakom transpondéri. 

ariva_103mini-foto3-net

Okrem prehrávania multimédií môžete po pripojení prijímača ku internetu LAN káblom, alebo ku wifi pomocou wifi USB adaptéra môžete využívať internetové aplikácie ako: počasie, youtube, youporn, webTV, picasa, IPTV google maps a ďalšie.

ariva_103mini-foto3-net

Prijímač podporuje USB adaptéry WiFi 802.11b / g / n založený na RT5370 chipsete, dostupné ako samostatné príslušenstvo.

Kúpiť wifi USB s Anténkou Vstup do e-shopu   Kúpiť wifi USB adaptér Vstup do e-shopu

recomended_wifi_dongle

Prostredníctvom Android aplikácie Small2Big screen môžete streamovať TV vysielanie do Android zariadenia s nainštalovanou Big2Small aplikáciou ktorú nájdete na inštaláciu v markete GooglePlay..

rcu_ali_mobile

Prijímač je možné ovládať diaľkovým ovládaním, ale aj pomocou ľubovoľného zariadenia založené na  OS Android alebo iOS prostredníctvom bezplatnej aplikácie: Ariva STBRemote.

ali_black_osd_1

ali_black_osd_2

ali_black_osd_3

Prijímač Ariva 103 mini môžete zabudovať (schovať) za TV a prijímač môžete ovládať cez externé IR čidlo pripojené ku satelitnému prijímaču.

103mini_5

Kúpiť Arivu 103 mini Vstup do e-shopu

Špecifikácia:

Príjem kanálov vo vysokom rozlíšení (High Definition)
PAL upscaling na 720p alebo 1080p
Podporuje 32 programovateľných časovačov
Samostatné zoznamy obľúbených televíznych a rádiových
Funkcia rýchleho vyhľadávania kanálov (QuickFind)
Podpora EPG- elektronického programového sprievodcu, teletextu a titulkov
DiSEqC 1.0, 1.1, Unicable a DiSEqC 1.2, USALS
Podpora MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC / H.264
Kompatibilný s DVB-S, DVB-S2
Čítačka kariet pre platené televízie


ariva_103mini-3

1. LNB IN – vstup pre pripojenie LNB konvertora satelitnej antény.

2. HDMI – konektor pre pripojenie prijímača ku LCD, alebo plazmovej TV.

3. AV –  analógový audio/video výstup. Pomocou kábla Jack/cinch môžete prijímač pripojiť ku staršiemu TV, alebo audio zosilňovaču.

4. LAN – slúži pre pripojenie prijímača ku internetu pomocou LAN kábla.

5. SPDIF – digitálny optický zvukový výstup ktorý slúži pre pripojenie prijímača  pomocou optického kábla ku AV receiveru, alebo domácemu kinu.

6. 2 x USB – dva USB porty 2.0 slúžia pre pripojenie USB komponentov ako: USB kľúč/USB HDD/USB wifi adaptér a pod.

Prijímač má aj servisný port RS232 v prevedení JACK.


Balenie obsahuje:ariva_103mini-4

– Prijímač Ariva 103 mini
– Diaľkové ovládanie RCU540 vrátane batérií
– Slovenský návod na použitie
– Snímač diaľkového ovládania
– adaptér

ariva_103mini_box